От і настав той день, якого чекали ми всі-і дорослі, і діти-- випускний у дитячому садку-перший крок дитини у доросле життя.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.

Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті

Під урочисту музику діти входять до святкової зали.

І ось перші звуки прощального вальсу.

20 травня 2015 року у ДНЗ № 205 «Світлиця» відбувся випуск дітей групи №5 "Калина" до школи. Свято проведено на високому методичному рівні. Діти подарували батькам та вихователям незабутнє свято.

Сюрпризом для дітлахів стала поява Риби Пили та Незнайки. Діти та дорослі допомогали відгадувати загадки, виконувати завдання, щоб дістатися Країни Знань на чарівному кораблі.

Найкращим школярам майбутнім

Ми зичимо щастя і добра