РИБИ

ЯКОСТІ ДИТИНИ, НА ЯКІ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Дитина - Риба

Щирість, прихильність і довіру

Як знак води, Риби схильні приймати потік життя таким, яким він є. Вони реагують на зміни, пристосовуючись до них, а не намагаючись чинити опір або вибрати інший шлях. Вони також володіють дивовижною здатністю згладжувати неприємності і зберігати віру в життя.

Співчуття і терпимість до людей, схильність віддавати

Завдяки своєму становищу останнього знака зодіаку Риби здатні уособлювати себе з іншими людьми. Вони не засуджують оточуючих і намагаються розгледіти в них хороші якості. Вони як ніхто інший знак вміють розуміти людей і допомагати їм. Риби природним чином ставлять оточуючих на перше місце і намагаються надати їм необхідні підтримку і увагу.

Багата уява та вроджені творчі здібності

Риби мають дивну здатність жити в світі власних фантазій. Вони прагнуть до всього загадкового. Буденність наводить на них нудьгу. В уяві вони прикрашають навколишній світ і людей. Їх поетичну натуру надихає краса, музика і захоплюючі образи. Риби - природжені романтики.

Інтуїція і чутливість

Риби не ставлять захисних бар'єрів, вони повністю покладаються на внутрішню мудрість і інтуїцію. Чутливість надає їм м'якість у спілкуванні з оточуючими, Риби побоюються поранити почуття людей. Вони розуміють без слів, яке доводиться іншим людям, тому що багато чого вловлюють на підсвідомому рівні.

РИБИ-ХЛОПЧИКИ

Риби відрізняються м'якістю і свідомістю. У своїй еволюції вони випередили натури, які витрачають час, намагаючись затвердити свою владу з допомогою жорстокості по відношенню до інших. Коли однолітки задирають інших дітей або руйнують мурашники, Риби страждають, оскільки не бачать нічого забавного в спогляданні чужих страждань.

Хлопчик, що народився під знаком Риб, рідко буває заводієм, оскільки він не з тих, хто віддає накази і вимагає, щоб його бажання беззаперечно виконувалися. У дитинстві хлопчик-Риба не відразу усвідомлює своє его: Риби - знак, пов'язаний з альтруїзмом, однак, щоб уникнути нападок, він повинен розвивати впевненість у собі і вміння відстоювати свої потреби та бажання. Батьки повинні навчити дитину вміти постояти за себе і вірити у свої сили, і ще - приймати і цінувати його чутливість.

Риби мають яскраву уяву, і в дитинстві вони живуть у дивовижному світі. Вони переповнені фантазіями, їм подобається вигадувати нових героїв або наслідувати вже існуючим. На відміну від знаків землі, яким бракує уяви, Рибам буває важко повернутися в реальний світ. Ігри для них зливаються з життєвими справами. Подумки вони здатні зробити власне життя більш захоплюючою.

РИБИ-ДІВЧАТКА

Якості, властиві Рибам - чутливість, фантазія і співчуття, - традиційно вважаються жіночими, тому дівчаткам-Рибам живеться легше, ніж хлопчикам, яким доводиться трудитися, щоб проявити чоловічі риси.

Думки Риб переповнюють фантазії і мрії, і якщо в дитинстві їм вдається проявити себе у творчому відношенні, вони зможуть конструктивно використовувати чутливість. Талант дівчаток-Риб - їх найбільший союзник, але він також представляє потенційну небезпеку, і якщо немає виходу, то іх уявне життя затуляє реальне.

Якщо ваша дочка народилася під знаком Риб, у вас в будинку живе хамелеон: вона стає медсестрою, потім манекенницею і балериною за якусь годину. Риби настільки добре вловлюють нюанси, що вони здатні перевтілюватися в кого завгодно, а вразлива натура дозволяє їм відображати побачене в інших людях.

У багатьох відносинах дівчинка-риби - дзеркало родини, оскільки вона буде показувати те, що бачить в вас, але необхідно спонукати її бути самою собою, а не тільки дзеркалом.

РИБИ В ШКОЛІ

Риби досягають успіху в будь-якому предметі, де потрібна уява і творчі здібності, і, крім того, особливо успішно опановують мовами - завдяки своїй здатності "перетворюватися". Але там, де потрібна логіка і міркування, вони іноді губляться: їх мислення будується на асоціаціях, а не на висновках. Це не означає, що всім Рибам не буде даватися математика, але предмет повинен жити для них, а не залишатися сухими цифрами. По суті, Риби цінують такі невербальні засоби вираження, як колір, музику і рухи, і іноді виявляють справжній талант у цих сферах.

Найважче Рибам буває зосередитися і сконцентруватися, оскільки їхні думки легко перескакують з предмета на предмет, і перш, ніж вони встигають отямитися, думка про минулий недосконалому часу дієслова перетікає в спогади про відвідування цирку на минулого тижня. Як рибам у воді, думкам Риб важко залишатися на одному місці, і у цього знака також бувають періоди витання в хмарах, мрій і польотів в космос. Дивно те, що часто Риби засвоюють знання, вбираючи атмосферу, що оточує їх: навіть коли здається, що вони не звертають уваги на сказане, слова все одно до них доходять.

Риби не належать до числа лідерів, але користуються популярністю і схильні слідувати за натовпом. Риби чудово ладять з друзями, але їм слід навчитися говорити "ні" і робити відмінності. Разом з тим саме Риби допомагають жертвам несправедливості.

РИБИ ЗА ГРОЮ

Риби мають грацією та елегантність, а не мужність й витривалість, внутрішня неприязнь до конфронтацій змушує їх уникати гучних ігор або таких, в яких потрібно проявити дух суперництва. Покладіть перед Рибами олівці чи фарби, і вони візьмуться фантазувати, вони мають почуття ритму, властивим танцюристам, вони люблять слухати і виконувати музику.

Їх повністю захоплюють старовинні чарівні казки про драконів, принцес і пригоди, і чим чарівні і фантастичнее ці казки, тим краще. Риби легко вловлюють натяки і без праці вислизають в нереальний, вигаданий світ. Рибам подобається перевтілюватися в інших людей і винаходити власні ігри.

Оскільки Риб так захоплюють образи і видовища, вони як зачаровані стежать за пантомімами, виступом фокусників і сюжетом фільмів. Але оскільки їм часто буває важко відокремити ілюзії від реальності, вони більш схильні до хвилювань, ніж інші знаки. Риби не виносять страшних видовищ.